Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bi atim olsa(mounth&blade)

YazarMesaj
Misafir
Misafir

bi atim olsa(mounth&blade) Empty
MesajKonu: bi atim olsa(mounth&blade)   bi atim olsa(mounth&blade) Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 10:30 am

bi atim olsa 3 tane krallik olsa.birini seççem.kralliga gidip bi görev alsam.görevi yaparkan yolda isaycılar bana saldirsa bende kılıcı cekip onları dessem yada baltamla yere sersem olmadi okla civilesem oda olmadi bi mızrakla at ustunde mıhlasam ne güzel olurdu dedinizmi hiç? sehsen ben dedim.vu mounth&blade de yaptım.cok güzel bi RPG oyun.Üstelik internette %100 Türkçe'isde mevcut. At üstünde savaslar kendi ordunuzu toplayıp(yaniniza 100 e yakin asker alabiliyosunuz ama sadece 21 i katilio savasa 21 den adam öldükce yenileri gelio.yani 42 kisilik ufak bi birlik savasi oluyo) düsman orduya yada köylü grubuna saldirma imkanınız var.üstelik cok güçlü bi ordu toplarsaniz kale bi feth edebilirsiniz.

ayrıca oyunda cok güzel bi lwl sistemi var.lwl atlayan sadece siz diğil askerlerinizde oluyo.savastıkca tecrübe kazaniyolar ve sizde onlara bellirli bi para ödiyerek olari lwl atlatabiliyosunuz.yani dandirik bi köylüyü gidip bi pladin e cevirebilir yada dandirik bi okcuyu 100 metreden nokta atisi yapan birine cevirebilirsiniz.

he unutmadan söliyim oyunu indirince belli bi seviyeye kadar(5 lwl:( ) e kadar oynuyosunuz sonra satin almanizi istio.onunda crack dosyasi var internette bulursam eklerim. zamaniniz varsa ve krallık savaslari ilginizi cekiyorsa mutlaka deneyin
Misafir
Misafir

bi atim olsa(mounth&blade) Empty
MesajKonu: Geri: bi atim olsa(mounth&blade)   bi atim olsa(mounth&blade) Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 10:47 am

su anda sadece 0.808 i full+crack olarak bulabildim. alin bu indirceniz site

Forumumuzda Linkleri Görebilmek İçin Cevap Yazmak Gerekmektedir

ahana bu da crak dosyasi

ayrica nette 0.901 0.902 0.903 yada lord of rings modu dur star warsr modudur gibi abidik guburuk modlarida cogunu denedim bi cacıa benzemio.siz orjinalinden şaşmayin

bi atim olsa(mounth&blade)
1 sayfadaki 1 sayfası