Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GOTHIC

YazarMesaj
Misafir
Misafir

GOTHIC Empty
MesajKonu: GOTHIC   GOTHIC Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 2:18 am

RPG diosun ve gothic gibi bi oyun ustü bi yapımı bi saheseri bi basyapıtı yazmıosun oraya.yuh derim sana.ben link falan vermicem.oyunuda anlatmıcam(ki bitmez anlatmaya kalksam.bitiremem).

Nese denicem bi.Benim gibi oyun manyağı birinin(tatil günleri günde 16 saat cum.paz. 14 saat oyun oynayan biriyim) hayatimda gördügüm en eylenceli rpg dir.gerek senaryosu gerek atmosferi olsun bütün rpg leri siler atar.RPG seviosaniz kesinlikle kacırmayin.ama ilk olarak Gothic 3 den baslayin derim cünkü diyer serilerinde kontrol sistemi cok zor.oyuna alisana kadar oyundan bi tat alamazsiniz.

Ayrıca oyunun 4. serisininde cikicani müjdelerim adi archania:a gothic tale olacak.archania die aldanmayın adiyla sanıyla gotich 4 tür kendisi.

Ancak gene vurguliyim eyer kendinizi bu oynu kaptırsaniz kurtulamazssiniz.2 ay oynadimda bitiremedim oyunu.O kadar uzun ve güzel bi oyundur kendisi.Abimin pc ye format atim save dosyami silmesiyle kendisine veda etti.Gothic 4 ile geri dönücem.Gene söylüyorum RPG seviosaniz kesinlikle denerin derim
Megadeth
Admin
Admin
Megadeth

GOTHIC Empty
MesajKonu: Geri: GOTHIC   GOTHIC Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 3:04 am

Buyrun Oyunun Demosu Burda

Forumumuzda Linkleri Görebilmek İçin Cevap Yazmanız Gerekmektedir

GOTHIC
1 sayfadaki 1 sayfası