Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şoke eden fotoğraf!

2 posters
YazarMesaj
Megadeth
Admin
Admin
Megadeth

Şoke eden fotoğraf! Empty
MesajKonu: Şoke eden fotoğraf!   Şoke eden fotoğraf! Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 5:34 pm

Şoke eden fotoğraf! News1213695040İnanılmaz bir görüntü. Cezaevindeki tutuklular dedektörden geçerken uyarı verdi. Röntgen çekildi, gerçek ortaya çıktı.

Kapatılan Bayrampaşa Cezaevi’nden 80 tutuklu, cuma gecesi Maltepe Cezaevi’ne sevk edildi. Bu tutuklulardan bazıları cezaevine alınırken, geçirildikleri metal dedektörlü kapı uyarı verdi.

Hürriyet'ten Orhan Saat'in haberine göre Jandarma komutanı, durumundan şüphelendiği tutukluları, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü.

Tutukluların röntgenleri çekildi. Bir kadının rahminde poşet içinde cep telefonu, telefon şarj cihazı ve sim kart görüntülendi. Doktor kontrolünde çıkarılan telefona el konuldu.

Bir tutuklunun karnında ise mermi çekirdeği çıktı. Bir jandarma yetkilisi, daha çok yabancı uyruklu tutukların bu yolu seçtiğini söyledi.
`Petrucci
Kefal
Kefal
`Petrucci

MesajKonu: Geri: Şoke eden fotoğraf!   Şoke eden fotoğraf! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 10:55 pm

Hapishane yemeklerine ben de o kadar maruz kalsam, ben de cep telefonumu yerdim. Gerçi bu zeki arkadaşımız galiba onu başka yollardan içine almış. xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şoke eden fotoğraf!   Şoke eden fotoğraf! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 11:02 pm

şoke oldum
`Petrucci
Kefal
Kefal
`Petrucci

MesajKonu: Geri: Şoke eden fotoğraf!   Şoke eden fotoğraf! Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 12:49 pm

hippikiller demiş ki:
şoke oldum
Ahahaha.

Şoke eden fotoğraf!
1 sayfadaki 1 sayfası