Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

RÖPÖRTAJLAR

2 posters
YazarMesaj
Tricer
İskorpit
İskorpit
Tricer

RÖPÖRTAJLAR Empty
MesajKonu: RÖPÖRTAJLAR   RÖPÖRTAJLAR Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 2:19 am

RÖPÖRTAJLAR
Tricer
İskorpit
İskorpit
Tricer

RÖPÖRTAJLAR Empty
MesajKonu: Geri: RÖPÖRTAJLAR   RÖPÖRTAJLAR Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 2:20 am

Hidayet Türkoğlu Röportajı

RÖPÖRTAJLAR 15_03_11

NBA'de yıldız seviyesine atlayan Hido, All-Star'a çağrılmamasının kendisini kamçıladığını ifade etti; "Daha da çok çalışıp, All-Star'a seçileceğim" dedi..

NBA'de bu sezon Türk rüzgarı estiren Hidayet Türkoğlu, basketbolseverlerin de gönlünde taht kurdu. Orlando Magic formasıyla 19.5 sayı, 6.1 ribaund ve 4.6 asist ortalamaları ile NBA'de yıldız seviyesine yükselen Hido, merak edilenleri anlattı.

Herkes All-Star'ı hak ettiğini düşünüyordu ama seçilemedin. Ne düşünüyorsun?
Her basketbolcunun hayali NBA'de oynamak ve All Star'a seçilmektir. Ben de sezon başından beri kendimi bunun için hazırladım. Allah'a şükür iyi de bir sezon geçiriyorum. All-Star'a seçilmeyi ben de çok isterdim ama bu antrenörlerin verdiği bir karar ve buna saygı duyuyorum. Ama bu karar beni kamçıladı diyebilirim. Çok daha fazla çalışıp, o seviyeye geleceğim. İnsanlardan duyduğum olumlu düşünceler ya da seçilemem konusundaki tepkiler benim şu ana kadar iyi işler yaptığımı gösteriyor. Beni destekleyip bana oy gönderen ve dualarını eksik etmeyen herkese çok teşekkür ederim.

VAN GUNDY'NİN EMEĞİ BÜYÜK

Performansını nasıl değerlendiriyorsun?
Sekiz senedir NBA'de bulunmam, değişik takımlarda oynayıp, antrenörlere çalışmam bana birçok tecrübe kazandırdı. Stan Van Gundy gibi bir antrenörle çalışmam ve onun oyun sisteminin bana çok uyuyor olması bu sezonki başarımda çok önemli bir etken. Milli takımla iyi idman yaparak geçirdiğim yaz ayları da sezona hazır başlamamdaki diğer bir etken.
Tricer
İskorpit
İskorpit
Tricer

RÖPÖRTAJLAR Empty
MesajKonu: Geri: RÖPÖRTAJLAR   RÖPÖRTAJLAR Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 2:22 am

Caron Butler Röportajı

RÖPÖRTAJLAR 01010

Gilbert Arenas’ın sakatlığında Washington Wizards’ı sırtlayan isimlerin başında gelen Caron Butler, gösteriş peşinde olmadığını ve sadece işini yapmak istediğini söyledi.

Takımının en skorer oyuncusu olan Caron Butler 21.9 sayı, 7 ribaund, 4.3 asist, 2.3 top çalma istatistiklerini yakaladı.

Bu yıl çok başarılı bir sezon geçiriyorsun. Maç başına 20 sayının üzerinde skor kaydediyor, 6 ribaund ve 4 asist ortalamaları ile oynuyorsun. Ligde bunu yapabilen diğer oyuncular Kobe Bryant ve LeBron James. Bu elit gruba ismini yazdırabileceğini düşünüyor musun?
Bence bu gruba şimdiden girdim. Bu da benin için çok önemli ve cesaret verici bir şey. Özellikle en alttan başladığınızı bildiğinizde, buralara kadar çıkabilmek sizin için çok daha gurur verici oluyor. Yıllar boyu verdiğiniz emeklerin ve zorlu çalışmaların karşılığını bu şekilde alabiliyor olmak da ayrıca çok mutluluk verici.
Tricer
İskorpit
İskorpit
Tricer

RÖPÖRTAJLAR Empty
MesajKonu: Geri: RÖPÖRTAJLAR   RÖPÖRTAJLAR Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 2:23 am

Jordan Farmar Röportajı

RÖPÖRTAJLAR 0111010

Los Angeles Lakers'ın genç oyun kurucusu Jordan Farmar, Derek Fisher ile oynamanın kendisi için önemli bir fırsat olduğunu söyledi.

Başarılı oyunu ile dikkat çeken Los Angeles Lakers'ın genç oyuncusu Jordan Farmar, hoopshype.com'a takımın son durumu, bireysel performansı ve basketbol dışındaki yaşamı konusundaki görüşlerini açıkladı.
Tricer
İskorpit
İskorpit
Tricer

RÖPÖRTAJLAR Empty
MesajKonu: Geri: RÖPÖRTAJLAR   RÖPÖRTAJLAR Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 2:24 am

Ömer Aşık Röportajı

RÖPÖRTAJLAR 03331010

Fenerbahçe Ülker’in genç oyuncusu Ömer Aşık gerek Euroleague gerekse Beko Basketbol Ligi’nde gösterdiği performans ile parmak ısırtıyor. Euroleague Top 16’da geride kalan 4 maçta 17 blok yapan milli oyuncu kalan 2 maçta 1 blok yapması durumunda Euroleague tarihine geçecek.

Genç oyuncu Euroleague’de bu sezon oynadığı 11 maçta ise 8.4 sayı, 6.2 ribaund, 2.5 blok istatistikleri ile Fenerbahçe Ülker’e önemli katkılar yaptı.
Tricer
İskorpit
İskorpit
Tricer

RÖPÖRTAJLAR Empty
MesajKonu: Geri: RÖPÖRTAJLAR   RÖPÖRTAJLAR Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 2:26 am

Mehmet Okur Röportajı

RÖPÖRTAJLAR Mehmet11

Türk basketbolcuları için NBA uzak bir hedef, NBA'de şampiyonluk ise sadece bir rüyaydı. Ama Mehmet Okur, 2002'de gittiği NBA'de ikinci sezonunda Detroit Pistons'ta şampiyonluk yüzüğünü taktı. Üç sezondur formasını giydiği Utah Jazz'ın internet sitesinde "Hangi oyuncumuz bu sezon takımın başarısında en büyük sorumluluk sahibi?" anketinde Memo % 62 ile açık ara önde. İkinci Carlos Boozer'ın oranı % 23.
kobedo44
Sardalya
Sardalya
kobedo44

RÖPÖRTAJLAR Empty
MesajKonu: Geri: RÖPÖRTAJLAR   RÖPÖRTAJLAR Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 11:42 pm

tricer anladıım kadarıyla basketbolla ilgileniosun .

RÖPÖRTAJLAR
1 sayfadaki 1 sayfası