Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ceza - Son Söz feat. Da Poet

YazarMesaj
R@ZOR
Admin
Admin
R@ZOR

Ceza - Son Söz feat. Da Poet Empty
MesajKonu: Ceza - Son Söz feat. Da Poet   Ceza - Son Söz feat. Da Poet Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 5:16 pm

ceza
bul bir yol da yaz, kaleme güç ekle tortu dolu bardak kırk kanaat, kırık kanatlar ucurmaz sis cöker işini sağlama al adı kalıcı ol her zaman, adı batsın savaş acanı dumana kattım, yazdım gece gündüz ama adı sanat olmaz, sanat yapanı gördüm hiç adı kalmaz zaten acı cok her gün ikiye katlar, icraatmı icatmı icramı bu yaptıgım körü körüne bi saplantı şu içimdeki dünya dışardan büyük, elimdeki kalemi kıramaz ki hiç bir güç, iyi gün kötü elimde hep defter, önümde hep diken ve ölüme kaç var, kim yazar sayfalar sayfa dolar arkamızda bekler tayfalar.

da poet
tam vakti bu yan bakışlı kem gözleri ritimle katletmenin, rap kimin benim rap kimin senin rap kimin onun rap kimin bizim, aynı sofrada sen ben dünya aynı aynada git gel rüyalarının içinde bogulup dururken hızıma kapılsın hadi onca furya, ben kendimim kendim kadar hep kendimi kendim yazar yek bi derdimi anlattım yek bi dost cıkmadı bana rapim kadar bildigim kadar bilmediklerim var ama müzik böyle birşey değil kara kıtada aclık var be alim tek zenci de usa de değil

nakarat
sence ilk amaç ne yaşam, ders veren sence kim hayat, hic degismeyen ise kader, son sözü söyler hep ölüm...

ceza
ilham olda gel ilham al ve ver tadına bakmadan konuşma kes, bakakalan şaşakalan donakalır eller, bala banan kazanır elini ve deli gibi gezinir etrafta gözüde hep yaşta olanı göremeyen kazanamaz, erken giden her dönem değişiyor gündem ve biz görüyoruz yazıyoruz içten, dünemi takılı kalalım acaba yada yarınamı bakalım acıyı kana kana içelim adımızı mezara değil dağa taşı kazıyın acılar akın akın geliyo biz eritiyoruz aklı acıyoruz hadi bize bağlan kaderide biliyoruz her gün rapimi ben inat için atıyorum arasıra bile saklanmam ön saftayız hedefte dünya.

dapoet
dal hadi müzik setine ortadan zati farkı yok alayının arto dan hangi şarlatan, dil uzattı kim tutupta catlatır bak her bir rhyme cihanı mesken bildi bu kalem otur yaz dinlesin o zaman kader kolpayla yıkılmaz benim kalem karı gibi dedikodu dedikodu yeter, duyduklarım ve gördüklerim yazdıklarım ve bildiklerimdir, umduklarım ümitlerim sunduklarım ve de benim hedeflerimdir bırak onlarda bende kalsın yine zaman herşeyi katletmişken bırak kulakların bizlekalsın senelerce onlar kirletmişken.
nakarat

Ceza - Son Söz feat. Da Poet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ayben feat. ceza - Araba
» Ceza - Dertler Biter Mi feat. Narkoz
» Ceza-Pusulam Yok